Hoppa till sidans innehåll

Flickor U15 omg 2 Röd-Blå-Grön

19 NOV 2010 00:10
Lag rankade 7-16 spelar kl 8:30.
Lag rankade 17-20 spelar enligt schema kl 14:10, var på plats senast 13:30.
Alla matcher spelas i 2 set och set börjar på 7-7.
  • Skapad: 19 NOV 2010 00:10

Röd       Blå       Grön      
Södertelge Mars     Vallentuna Ex1t     Vallentuna Klöver    
Sollentuna Avanza   Sollentuna Bellum     Vallentuna Rand0m    
Vallentuna Ruter     Spårvägen Block     Bromma KFUM Rockets  
Södertelge Tellus     Dalarö Heroes      Bromma KFUM Jets    
Sollentuna Optimus   Vallentuna Spader            
                       
                       
Röd                      
Match Bana Tid Hemmalag   Bortalag   Funktionär  
202 2 09:05 Södertelge Mars   Vallentuna Ruter   Sollentuna Optimus
203 2 09:40 Sollentuna Avanza Södertelge Tellus   Vallentuna Ruter  
204 2 10:15 Sollentuna Optimus Södertelge Mars   Sollentuna Avanza
205 2 10:50 Vallentuna Ruter   Södertelge Tellus   Södertelge Mars  
206 2 11:25 Sollentuna Avanza Sollentuna Optimus Södertelge Tellus  
207 2 12:00 Södertelge Mars   Södertelge Tellus   Sollentuna Optimus
208 2 12:35 Vallentuna Ruter   Sollentuna Avanza Södertelge Mars  
209 2 13:10 Södertelge Tellus   Sollentuna Optimus Vallentuna Ruter  
210 2 13:45 Södertelge Mars   Sollentuna Avanza Södertelge Tellus  
211 2 14:20 Vallentuna Ruter   Sollentuna Optimus Sollentuna Avanza
                       
Blå                      
301 3 08:30 Vallentuna Ex1t   Spårvägen Block   Vallentuna Spader  
302 3 09:05 Sollentuna Bellum   Dalarö Heroes    Spårvägen Block  
303 3 09:40 Vallentuna Spader   Vallentuna Ex1t   Sollentuna Bellum  
305 3 10:50 Spårvägen Block   Dalarö Heroes    Vallentuna Ex1t  
306 3 11:25 Sollentuna Bellum   Vallentuna Spader   Dalarö Heroes   
307 3 12:00 Vallentuna Ex1t   Dalarö Heroes    Vallentuna Spader  
308 3 12:35 Spårvägen Block   Sollentuna Bellum   Vallentuna Ex1t  
309 3 13:10 Dalarö Heroes    Vallentuna Spader   Spårvägen Block  
310 3 13:45 Vallentuna Ex1t   Sollentuna Bellum   Dalarö Heroes   
311 3 14:20 Spårvägen Block   Vallentuna Spader   Sollentuna Bellum  
                       
Grön                      
110 1 14:10 Vallentuna Klöver   Bromma KFUM Jets Bromma KFUM Rockets
111 1 14:45 Vallentuna Rand0m Bromma KFUM Rockets Bromma KFUM Jets
112 1 15:20 Bromma KFUM Rockets Vallentuna Klöver   Vallentuna Rand0m
113 1 15:55 Bromma KFUM Jets Vallentuna Rand0m Bromma KFUM Rockets
114 1 16:30 Bromma KFUM Rockets Bromma KFUM Jets Vallentuna Klöver  
115 1 17:05 Vallentuna Klöver   Vallentuna Rand0m Bromma KFUM Jets
Skribent: Peter Randén

UTBILDNINGSKALENDER

Utbildningskalendern

FÖRBUNDSSPONSORER

mikasa_ramlinje


Postadress:
Stockholm-Gotlands Volleybollförbund
c/o Svenska Volleybollförbundet, Trålgränd 2
116 68 Stockholm

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info