Hoppa till sidans innehåll

Flickor U13 omg 1 Lidingö

16 OKT 2010 15:09
Spelas i Lidingö, Källängshallen, söndag 17/10 kl 9.
Observera matcher på bana 1 mixat med killar.
  • Skapad: 16 OKT 2010 15:09

Grupp A       Grupp B       Grupp C    
SVK Hot       SVK Red       SVK Mimmi Pigg  
Bromma Avatar     Vallentuna  Smultron     Lidingö SK .  
Vallentuna  Hallon     Vallentuna  Lingon     Vallentuna  Blåbär  
        Södertelge Mandarin     Södertelge Clementin  
                     
                     
Grupp A                    
Match Bana Hemmalag   Bortalag   Funktionär  
101 1 SVK Hot     Vallentuna  Hallon   Bromma Avatar  
103 1 Vallentuna  Hallon   Bromma Avatar   SVK Hot    
105 1 Bromma Avatar   SVK Hot     Vallentuna  Hallon  
                     
Grupp B                    
201 2 SVK Red     Södertelge Mandarin   Vallentuna  Lingon  
202 2 Vallentuna  Smultron   Vallentuna  Lingon   Södertelge Mandarin  
203 2 Vallentuna  Lingon   SVK Red     Vallentuna  Smultron  
204 2 Södertelge Mandarin   Vallentuna  Smultron   Vallentuna  Lingon  
205 2 Vallentuna  Lingon   Södertelge Mandarin   SVK Red    
206 2 SVK Red     Vallentuna  Smultron   Södertelge Mandarin  
                     
Grupp C                    
301 3 SVK Mimmi Pigg   Södertelge Clementin   Vallentuna  Blåbär  
302 3 Lidingö SK .   Vallentuna  Blåbär   Södertelge Clementin  
303 3 Vallentuna  Blåbär   SVK Mimmi Pigg   Lidingö SK .  
304 3 Södertelge Clementin   Lidingö SK .   Vallentuna  Blåbär  
305 3 Vallentuna  Blåbär   Södertelge Clementin   SVK Mimmi Pigg  
306 3 SVK Mimmi Pigg   Lidingö SK .   Södertelge Clementin  
                     
Kvartsfinal                  
107 1 2:a Grp B     2:a Grp C     3:a grp B    
207 2 1:a Grp C     2:a Grp A     3:a grp C    
                     
Placering 7-11                  
307 3 4:a Grp B     4:a Grp C     3:a grp A    
                     
Placering 7-10                  
208 2 3:a Grp A     Vinnare Match 307   Förloraren matchen innan
308 3 3:a Grp C     3:a Grp B     Förloraren matchen innan
                     
Placering 5-6                  
109 1 Förlorare Match 107   Förlorare Match 207   Förloraren matchen innan
                     
Semifinal                  
209 2 1:a Grp A     Vinnare Match 107   Förloraren matchen innan
309 3 Vinnare Match 207   1:a Grp B     Förloraren matchen innan
                     
Placering 9-10                  
210 2 Förlorare Match 208   Förlorare Match 308   Förloraren matchen innan
                     
Placering 7-8                  
310 3 Vinnare Match 208   Vinnare Match 308   Förloraren matchen innan
                     
Placering 3-4                  
311 3 Förlorare Match 209   Förlorare Match 309   Förloraren matchen innan
                     
Final                    
211 2 Vinnare Match 209   Vinnare Match 309   Förloraren matchen innan
Skribent: Peter Randén

UTBILDNINGSKALENDER

Utbildningskalendern

FÖRBUNDSSPONSORER

mikasa_ramlinje


Postadress:
Stockholm-Gotlands Volleybollförbund
c/o Svenska Volleybollförbundet, Trålgränd 2
116 68 Stockholm

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info