Hoppa till sidans innehåll

Spelschema FU15 Blå, Grön, Gul, Vit

11 MAR 2011 16:06
Spelas i Vallentuna, Tellushallen, söndag 13/3 kl 8.30. Alla set börjar på 7-7 (5-5 i tredje). Reviderat lördag kväll på grund av återbud.
  • Uppdaterad: 12 MAR 2011 21:14

Spelschema                    
                         
Blå       Grön       Gul        
Spårvägen Express   Vallentuna Rand0m   Solna VBK 2      
Bromma KFUM Rockets   Södertelge Apelsin   Bromma Jets      
Vallentuna Ex1t     Dalarö Heroes     Vallentuna Joker    
Vallentuna Spader   Spårvägen TuffTuff   Vallentuna Hallon    
                         
Vit                        
Solna VBK 1                      
Spårvägen Smash/Grodor                  
Vallentuna Blåbär                    
Vallentuna Lingon                    
                         
                         
Blå                        
Match Bana Tid Hemmalag   Bortalag   Funktionär    
101 1 08:45 Spårvägen Express Vallentuna Spader Vallentuna Ex1t    
102 1 09:30 Bromma KFUM Rockets Vallentuna Ex1t   Vallentuna Spader  
103 1 10:15 Vallentuna Ex1t   Spårvägen Express Bromma KFUM Rockets  
104 1 11:00 Vallentuna Spader Bromma KFUM Rockets Vallentuna Ex1t    
105 1 11:45 Vallentuna Ex1t   Vallentuna Spader Spårvägen Express  
106 1 12:30 Spårvägen Express Bromma KFUM Rockets Vallentuna Spader  
                         
Grön                        
201 2 08:45 Vallentuna Rand0m Spårvägen TuffTuff Dalarö Heroes    
202 2 09:30 Södertelge Apelsin Dalarö Heroes   Spårvägen TuffTuff  
203 2 10:15 Dalarö Heroes   Vallentuna Rand0m Södertelge Apelsin  
204 2 11:00 Spårvägen TuffTuff Södertelge Apelsin Dalarö Heroes    
205 2 11:45 Dalarö Heroes   Spårvägen TuffTuff Vallentuna Rand0m  
206 2 12:30 Vallentuna Rand0m Södertelge Apelsin Spårvägen TuffTuff  
                         
Gul                        
301 3 08:45 Solna VBK 2   Vallentuna Hallon Vallentuna Joker  
302 3 09:30 Bromma Jets   Vallentuna Joker Vallentuna Hallon  
303 3 10:15 Vallentuna Joker Solna VBK 2   Bromma Jets    
304 3 11:00 Vallentuna Hallon Bromma Jets   Vallentuna Joker  
305 3 11:45 Vallentuna Joker Vallentuna Hallon Solna VBK 2    
306 3 12:30 Solna VBK 2   Bromma Jets   Vallentuna Hallon  
                         
Vit                        
401 4 08:45 Solna VBK 1   Vallentuna Lingon Vallentuna Blåbär  
402 4 09:30 Spårvägen Smash/Grodor Vallentuna Blåbär Vallentuna Lingon  
403 4 10:15 Vallentuna Blåbär Solna VBK 1   Spårvägen Smash/Grodor
404 4 11:00 Vallentuna Lingon Spårvägen Smash/Grodor Vallentuna Blåbär  
405 4 11:45 Vallentuna Blåbär Vallentuna Lingon Solna VBK 1    
406 4 12:30 Solna VBK 1   Spårvägen Smash/Grodor Vallentuna Lingon  
Skribent: Peter Randén

UTBILDNINGSKALENDER

Utbildningskalendern

FÖRBUNDSSPONSORER

mikasa_ramlinje


Postadress:
Stockholm-Gotlands Volleybollförbund
c/o Svenska Volleybollförbundet, Trålgränd 2
116 68 Stockholm

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info