Hoppa till sidans innehåll

Spelschema FU13 slutspel

08 APR 2011 14:40
Spelas i Lidingö på söndag 10/4 2011 kl 9
  • Skapad: 08 APR 2011 14:40

Grupp A       Grupp B                
Södertelge Mandarin   Bromma Avatar              
Bromma Matrix     Vallentuna Hallon              
Lidingö SK       SVK Red                
                             
Grupp C       Grupp D                
Södertelge Clementin   Vallentuna Blåbär              
Vallentuna Smultron   SVK Hot                
Lidingö SK 2       Södertelge Lime              
                             
                             
Grupp A                          
101 1   Södertelge Mandarin Lidingö SK     Bromma Matrix  
203 2   Lidingö SK     Bromma Matrix   Södertelge Mandarin
204 2   Bromma Matrix   Södertelge Mandarin Lidingö SK    
                             
Grupp B                          
201 2   Bromma Avatar   SVK Red     Vallentuna Hallon  
202 2   SVK Red     Vallentuna Hallon   Bromma Avatar  
304 3   Vallentuna Hallon   Bromma Avatar   SVK Red    
                             
Grupp C                          
301 3   Södertelge Clementin Lidingö SK 2     Vallentuna Smultron
302 3   Lidingö SK 2     Vallentuna Smultron Södertelge Clementin
303 3   Vallentuna Smultron Södertelge Clementin Lidingö SK 2    
                             
Grupp D                          
102 1   Vallentuna Blåbär   Södertelge Lime   SVK Hot    
103 1   Södertelge Lime   SVK Hot     Vallentuna Blåbär  
104 1   SVK Hot     Vallentuna Blåbär   Södertelge Lime  
                             
Kvartsfinal                          
105 1   1:a Grp A     2:a Grp B     2a grp D    
205 2   2:a Grp C     1:a Grp D     2a grp A    
106 1   1:a Grp C     2:a Grp D     Förloraren matchen innan
206 2   2:a Grp A     1:a Grp B     Förloraren matchen innan
                             
Placering 9-12                        
305 3   3:a Grp A     3:a Grp D     3a grp C    
306 3   3:a Grp C     3:a Grp B     Förloraren matchen innan
                             
Placering 9-10                        
307 3   Vinnare Match 305   Vinnare Match 306   Förloraren matchen innan
                             
Placering 11-12                        
308 3   Förlorare Match 305 Förlorare Match 306 Förloraren matchen innan
                             
Placering 5-8                        
108 1   Förlorare Match 105 Förlorare Match 205 Förloraren matchen innan
208 2   Förlorare Match 106 Förlorare Match 206 Förloraren matchen innan
                             
Placering 7-8                        
110 1   Förlorare Match 108 Förlorare Match 208 Förloraren matchen innan
                             
Placering 5-6                        
109 1   Vinnare Match 108   Vinnare Match 208   Förloraren matchen innan
                             
Semifinal                          
107 1   Vinnare Match 105   Vinnare Match 205   Förloraren matchen innan
207 2   Vinnare Match 106   Vinnare Match 206   Förloraren matchen innan
                             
Placering 3-4                        
209 2   Förlorare Match 107 Förlorare Match 207 Förloraren matchen innan
                             
Final                            
210 2   Vinnare Match 107   Vinnare Match 207   Förloraren matchen innan
Skribent: Peter Randén

UTBILDNINGSKALENDER

Utbildningskalendern

FÖRBUNDSSPONSORER

mikasa_ramlinje


Postadress:
Stockholm-Gotlands Volleybollförbund
c/o Svenska Volleybollförbundet, Trålgränd 2
116 68 Stockholm

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info